Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki ha 12 (március 11-én 13)...

Ciki ha 12 (március 11-én 13) éves vagyok és tudok meg szeretek is twerkelni?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki azt mondaná hogy r**anc leszek nem nem leszek az csak szimplán szeretem csinâlni és videókat nézni is szeretek róla. csak a legjobb barátnőm tudja hogy tudok. Kicsit szégyellem,nem ciki ez 12 évesen? Ha van valaki aki tud twerkelni írjon privibe szeretnék ennél jobban megtanulni :) Előre köszönöm :P

2016. febr. 23. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Röhejes lehetsz a 12 éves kis pöszledt seggeddel.
2016. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csakhogy az én seggem nagyobb az âtlag 12 évesekénél. És nem azt kérdeztem hogy rõhejes e a seggem csak hogy tudd nem mindenkinek egyforma a segge.
2016. febr. 23. 19:49
 3/9 anonim válasza:
szerintem normális.. Emberek vagyunk
2016. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
küldhetnél róla képetxdd
2016. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet
2016. ápr. 23. 00:14
 6/9 anonim válasza:
100%
Nekem viszonylag van a seggemen zsir en is 12 eves vagyok. Szeretem a videokat nezni es csinalni is😍😍
2016. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem én vagyok az anyátok mert úgy kib*sztalak volna titeket mint macskát szarni. Mondjuk nem hagynám h egész délután a neten lógj. Ha meglátnám hogy ilyen videókat nézel, nem netezhetnél otthon, mehetnél különórákra.
2017. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A twerk eléggé megalázó dolog, nem ajánlanám. De amiatt eltiltani valakit az az illető alapjából nem normális, ennyiből ha meghalja, hogy valaki verekedett el kéne küldeni különórákra, mert verekedni nem jó dolog. Mivel rossz hírneve vam a twerknek, végképp nem ajánlom, mert csak lek**vázni fognak, nem megdicsérni.
2017. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat bocs, az en lanyombol nem lesz kva.
2017. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!