Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » GTA 5 Xboxon nem menti a...

GTA 5 Xboxon nem menti a játékot. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem a küldetéseket csinálni, de meggyűlt a bajom vele... Egy ideig ha hazamentem és lefeküdtem, akkor gond nélkül mentette a játékot. Most azonban indításkor nem az utoljára abbahagyott részre kerülök. A menüben a Game fül alatt a Load game résznél mutatja, hogy eddig 7 mentést csináltam (amúgy többet). Utoljára Trevorral mentettem úgy, hogy lefeküdtem aludni, de az utolsó mentést betöltve mégis egy korábbi részhez (nem az indításkor betöltött, hanem egy kicsit későbbi rész) jutok, ahol Trevor még nem is volt benne a történetben. Az automatikus mentés is engedélyezve van. Mit csináljak?

2016. febr. 29. 15:18
 1/1 dozerman ***** válasza:
Valószínű, hogy elállítódott a dátum és az idő az xboxon. Először mindig a legutóbbi dátum szerint tölti be a mentéseket. Pl. egy áramszünet okozhat olyat, hogy visszaállítja a dátumot gyári állapotra. Ha áramszünet után mentesz régebbi dátumú lesz a mentésed, ezért indítja el az az előtti mentést. Tehát a mentésed megvan, csak régebbi az időpontja.
2016. febr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!