Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtube tanácsot kérhetnék?...

Youtube tanácsot kérhetnék? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Az lényeg, hogy azt terveztem, hogy a csatornámon bemutatom a 10 kedvenc filmemet 2 videóban. Tehát videónként 5-5 filmet.

Azonban minden film bemutatója bő öt perc hosszúságúra sikeredett, így mindkét videó jó 25 perces lett.


Na már most mi lenne a legjobb döntés? Tehát akkor a 10 filmet két fejenként 25 perces videóban mutassam be, vagy esetleg az filmeket külön videóban mutassam be? Tehát az összes filmről, szép sorjában, fejenként bő ötperces videókat csináljak? Tehát összesen 10 videót, amik fejenként 5 perc körül vannak.

25 perc szerintem sok egy videóra, de jó lenne, ha egy témát bele tudnék két videóba sűríteni. Viszont egy 5 perc körüli videót szívesebben végignéz az ember, de az meg kicsit furcsa lenne, ha tíz videóra lenne nyújtva a dolog.


Szerintetek melyik a praktikusabb döntés? Ti hogy csinálnátok? Vagy ha ti lennétek a nézők, akkor melyik verzióban néznétek végig szívesebben ezt?



2016. márc. 2. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos, szerény véleményem szerint a jó videó titka: tömörség, pörgősség, jól megszerkesztettség és végig fenntartja a néző figyelmét. Tehát én nem ajánlom hogy fél órás videókat tölts fel, inkább töltd fel külön-külön vagy fogd rövidebre a dolgot, hogy 5 videó beleférjen 10percbe.
2016. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!