Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mikor voltatok először...

Ti mikor voltatok először szórakozóhelyen? Élmények, kritikák?

Figyelt kérdés

1. Hány éves korotokban mentetek el először egy szórakozóhelyre?

2. Kivel/hányan mentetek?

3. Első benyomás a szórakozóhelyről?

4. Mennyi idő telt mikor másodjára elmentél(mikor először voltál attól mennyi idő telt el a második alkalomig)?

5. Miket ittál az első alkalommal?

6. Mennyi pénzt szoktál elkölteni egy-egy buli alkalmával?

7. Milyen gyakran jársz szórakozóhelyre?

8. Szoktál magad menni bulizni?

Kort és nemet is írjatok... :)



2016. márc. 7. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Én először 15 évesen, gimnáziumi verébavatóm alkalmából mentem el (konkrét értelemben vett) szórakozóhelyre.

2. Osztálytársakkal, évfolyamtásakkal mentem és nagyon sokan voltunk.

3. Nos, maga a közeg nem volt ismeretlen számomra ugyanis már több fesztiválon és házibuliban is voltam korábban. Az első alkalmakkor sokkal jobban élveztem mint mondjuk később. Tehát mindenképpen pozitív volt az első benyomás, "nagynak" éreztem magam.

4. Következő bulimra rá 1 hónapra mehettem el és onnantól kezdve kb. így havonta jártam, majd később már két hetente, egy hetente és most már pedig hetente 2x is eljárok.

5. Első alkalommal nem ittam túl sokat, de főleg vodkát ittam (amit mára már rühellek) - vodkát kevertük szénsavas üdítőkkel (sprite, fanta)

6. Emlékszem eleinte még ilyen 2000Ft-okkal jártam, aminek a fele elment a belépőre. Mára már több mint 5000-el járok, de van hogy ettől azért kevesebbet, ritkán többet költök. Meg sokszor járok kocsival, így mostanában nem iszok szinte csak Colát..

7. Hetente 1-2x

8. Teljesen egyedül még sosem mentem el bulizni, mindig haverokkal, vagy úgy mentem el hogy ahová éppen mentem voltak barátok.


18/F

2016. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kekhal válasza:
Én 16 évesen újévkor haverokkal, vidéki disco-kba járunk szinte minden héten azóta Nógrád-megyében, de ritka a jó buli, általában kevesen vannak, csajozni meg nehéz, mert mindenkinek van pasija, szoktunk inni mindenfélét. Amúgy fiú vagyok :).
2016. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!