Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretek énekelni, de honnan...

Szeretek énekelni, de honnan tudhatom, hogy jó-e a hangom?

Figyelt kérdés

Szoktam énekelni, mikor jobb a hangulatom, vagy ha gitározok és fülemben van egy dal, de csak úgy saját szórakozásra, mások előtt nem nagyon szoktam, mert szerintem nincs jó hangom. De volt, hogy hallottak ismerősök, haverok és szerintük jó a hangom. Régen az énektanárom is azt mondta, hogy jó a hangom és ritka az ilyen tiszta basszus hang, aztán mikor másik énektanárom lett, ő már csak azt mondta, hogy "elmegy".

Azt is csináltam, hogy felvettem telefonnal videóra vagy hangrögzítővel és visszahallgattam, de olyan volt nagyjából, mikor d*gnak a macskák és nyavalyognak este az ablak alatt. De aztán kitaláltam, hogy virtual dj-ben feljebb emelem vagy lejjebb tolom a hangmagasságot és úgy viszont tetszett.


Komolyabb tervem nincs vele, mint hobbiként énekelgetni hangszer mellett, de akkor is jó lenne tudni, hogy mások előtt azért ki merjem-e nyitni a szám. :)


2016. márc. 10. 00:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 23 fiú vagyok.
2016. márc. 10. 00:37
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress fel egy énektanárt, ez lenne a legmegfelelőbb.(magántanárt). Más jó szándékból is mondhatja azt, hogy jó a hangot, csak hogy ne bánton meg.
2016. márc. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!