Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miket lehet csinálni felelsz...

Miket lehet csinálni felelsz vagy merszen kívül?

Figyelt kérdés

Házibuli lesz, kb. 18 fős 17-19 éves baráti társasággal. Fiúk-lányok vegyesen. Én leszek a házigazda, a társaságból sokan nem ismerik egymást.

Azt sem tudom, hogy lehetnék kettesben az egyik sráccal, ha mindnekire figyelnem kell.



2016. márc. 13. 17:52
 1/3 anonim válasza:

Asszem, ez most nem a kettesben létről fog szólni... keress rá ismerkedős közösségi játékokra. Dobjatok be kalapba kérdéseket (mindenki írhat egyet), húzzatok belőle, annak kell megválaszolnia, aki írta. Pl. Voltál-e már külföldön egyedül? Mihez értesz a legjobban? Mit tartasz a legnagyobb hibádnak?

Aztán lehet inni...mondjuk málnaszörpöt... Körbeadjátok az üveget, és mindenki mond valamit, "egyszer akartam lopni egy apróságot egy boltból, de végül nem tettem" "Szerelmes vagyok egy lányba, de nem merem megszólítani" Akivel volt már ilyen vagy hasonló, annak is innia kell.

2016. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocs: Annak kell megválaszolnia, aki húzta
2016. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi! :)
2016. márc. 14. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!