Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Schönherz [BME] -n belül...

Schönherz [BME] -n belül milyen szórakozási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Szeptembertől megyek a BME -re, és eddig nem igazán éltem az életemet (nem buliztam eleget, erre gondolok. :D ) és ezért érdeklődöm, hogy a BME -n erre mennyire lesz lehetőségem? Sok buli van, és azok milyenek? (Mindenki szorongat egy bögre whiskey-s teát, és az élet nagy értelmeiről filozofálgatnak, vagy mindenki leissza magát a sárga földig tüzes csajok derekai között?)

Ha lehet választani az első akarom mondani a második jobban bejönne.

Válaszokat előre köszönöm,

19/F



2016. márc. 15. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Volt SCH-sként talán nem lövök le nagy titkot azzal, ha elárolom, hogy az államilag finanszírozott hallgatók részére minden ilyen kolis bulin természetesen rendelkezésre áll egy államilag finanszírozott szűzoltó miniprostibanda, akik egyetlen életcélja a képernyő neonfényétől kifehérdett, pattanásos, hosszú hajú, kocka informatikusok számára (egyszíval a jövő tehetségei számára) bármikor rendelkezésére álljanak, kielégítve azok minden hedonista igényét..

A legtöbb szolgáltatásuk (többek között az orális kényesztetés is) természetesen ingyenes, amelyek nem, azokra viszont lehet igényelni adókedvezményt, vagy állami visszatérítést, amelyhez bármely corvinuszos buliban felszedett hölgyemény szíves örömest segít kitölteni a megfelelő formanyomtatványokat..

Remélem tudtam segíteni!

2016. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Előzőnek jár a keksz :D :D

Egyébként buli az mindig van,csajok már kevésbe.

Viszont leihatod magad a sárgaföldig akkor amikor akarod :D

Nem vik-es,hanem gpk-s vagyok,de csaj arány egyiken se sokkal jobb.

Ha csajokat akarsz menj corvinusos,vagy soté-s buliba.:D

2016. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És oda csak úgy el lehet menni? :D

Meg a SCH -ben milyen bulik vannak, hogy zajlik ott egy átlagos nap? :D

2016. márc. 15. 17:51
 4/6 anonim válasza:
100%
Felkelek reggel 08:30-kor.Kicsapom a brém,utána letusolok.Megcélzom a Q épületet,közben veszek egy kávét.Vége az óráimnak,hazafele veszek 2 pár virslit.Megfőzőm.Kiverem.Tanulgatok.Megeszem a virslit.Szisszentek egy sört.CsGo-zunk a haverokkal,és megbeszéljük,hogy mennyire szar volt ez a nap,és mennyire le vagyunk maradva.Utána kiverjük és alszunk.
2016. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2016. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Legalább közösen egy pohárba csináljátok ?

Sok vitamint tartalmaznak a kis sunyik. :D

2016. márc. 18. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!