Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Digi tévéröl mi a véleményetek?

Digi tévéröl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ott van olyan set top box amire lehet felvenni müsorokat? Az menyibe kerül?
2016. márc. 16. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Kétféle DigiTV van, van műholdas és van kábeles.


Kábeleshez adnak olyan STB-t, amivel lehet felvételt készíteni pendrive-ra, de csak ugyanazon az STB-n játszható le. Van egy tippem, hogy ez a műholdasnál is így van.


Kábelen van rá lehetőség, hogy vegyél egy 10-20 ezer forintos STB-t, amivel kódolatlan csatornákról tudsz felvételt készíteni és PC-n, vagy más médialejátszásra alkalmas készüléken is lejátszani, szerkeszteni. (Kábelen kódolt adások az HBO, az HBO2, az HBO Comedy / HBO3, a Cinemax, a Digifilm és a Super One, ezekről az alsókategóriás STB-k csak a készülékkel lejátszható felvételeket tudnak készíteni, mélyebben a zsebbe kell nyúlni és Smart CAM-et kérni olyan ketyeréhez, ami más készüléken is nézhető felvételeket készít.)


Műholdon mélyebben a zsebbe kell nyúlni, ott 30-40 ezer forintba kerül olyan STB, mely képes kezelni Digi Smart CAM-et és a készüléken kívül használható felvételeket készít.


Kép és hangminőségben a kábeles Digi azoknál a csatornáknál, ahol a forrás is jó minőségű általában jó minőséget produkál, mert nem korlátozza őket a rendelkezésre álló kapacitás, a műholdas Digi meg 1-2 MBiten döcög, viszonylag gyenge hanggal.

2016. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az STB-t mindkét esetben havi 300 forintért tudod bérelni, de ha azt mondod, hogy Digifilmet is szeretnél, automatikusan kapsz, és elengedik a bérleti díjat, így ugyanott vagy, mert a Digifilm is 300 forint.
2016. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2016. márc. 16. 17:01
 4/4 anonim válasza:
Én műholdas vagyok és teljessen elégedett vagyok vele. KAON HD boxot adtak, pendrive-val ingyen veszem fel a műsórokat ugyanez a UPC-nél pénzért volt :) szóval örülök hogy váltottam :)
2016. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!