Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A peaches and creamben ezt a...

A peaches and creamben ezt a korlátlan fogyasztást hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés
mármint hogy van-e nagy sor? egyszerre mennyit lehet kérni? gyorsan szolgálnak-e ki? rendes adagot adnak-e?

2016. márc. 27. 16:02
 1/2 anonim válasza:

kint nagy sor van, egy órára, másfélre legalább számolj.


egyszerre egy piát tudsz kérni, és van hogy husz percig vársz rá.. :\

2016. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha van purple cardod amit emailbe kell igenyelni soron kivul bemehetsz max 10percet varsz, mig a rendes sorba en 1, 1,5orat vartam regen pedig 10:30-11fele ottvoltam..

Bent nem olyan nagy a sor a pultnal mivel van tobb ember , es felkell mutatni a szalagot , aztan kered amir akarsz bar koktel meg dragabb piak kizartak, de whiskey, malibu alma stb kerhetsz , 1xrre egyet kerhetsz csak es akkor kapsz ha megittad, es nem kiviszik hanem te allsz a pult elott es varod mig mecsinalja de nem sok ido szerintem

2016. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!