Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van köztetek valaki, aki...

Van köztetek valaki, aki letörölte magát facebookról, és szó szerint boldogabb és megkönnyebbültebb lett?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt hogy?
2016. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem is csináltam soha facebook profilt.
2016. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát, hogy eleged van már a sok ömlengésből, és a nem igazi arcomat mutatásból.
2016. márc. 31. 15:15
 4/15 anonim ***** válasza:
Leiratkozás gomb fogalma mond valamit?
2016. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nincs fogalmam a leiratkozás gombról.

-.-"

2016. ápr. 2. 17:26
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Van. Elmúlt a megosztási kényszer. :)
2016. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az is valami! :D Szerencsére engem az sosem ragadott magába!
2016. ápr. 2. 22:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Miaza leiratkozás gomb? Engem érekelne, mert a tö köm tele a fészes dolgokkal de azért törölji nem szeretném magam mert használom a messzet.
2016. ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Egyszer letöröltem magam ugyanez okból, de mivel más kapcsolattartási megoldást nem találtam és valamilyen oknál fogva "rákényszerültem", megint felregisztráltam szelektált ismerősökkel. Utána gyarapodott ez a szám és majdnem ott vagyok, ahol régen.. Sok olyan oldalt kedveltem, amik olyan témákkal foglalkoznak, amiket szívesen olvasok, így ha felmegyek ritkán találkozom kiscicákkal és klisé életbölcseletekkel, de van rá példa, hogy mégis. Summa Summárum, igen, boldogabb lettem és úgymond felszabadultabb, de ez csak elvi kérdés, hogy állandóan ott akarsz lógni és nézelődsz vagy csak chatelésre használod meg pár infó megtekintéséért.
2016. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]

XY követésének leállítása <- erre gondoltam

kiválóan alkalmasnak találtam az összevert kutyás fényképek és ezoterikus hülyeségek kiszűrésére.

2016. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!