Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megraktam egy egy kosármeccset...

Megraktam egy egy kosármeccset hogy 152,5 nél kevesebb pont lesz a meccsen, na most 75:75 lett a meccs és ugye jött a hosszabitás, rendes játékido számit bele, vagy hosszabitás is?

Figyelt kérdés
mer ugye ha hosszabitás nem számit akkor jött a mix.... nem nagy pénzröl van szo... csak 7ezer de nem hagy nyugodni a dolog...
2016. ápr. 4. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Slask Wroclaw - Koszalin..:D szerintem amúgy ilyenkor hosszabbítás is számít, de vidd el holnap a lottózóba és ellenőriztesd le, ott biztosan kiderül:D
2016. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen az... :) hogy szoptassam meg öket, oké köszi :D
2016. ápr. 4. 21:15
 3/7 A kérdező kommentje:
amugy jo nagy zsidoság, hogy ha pl fociba hosszabitásba amelyik csapat megraktad döntetlen de hosszabitásba szerez golt nem számit.... de ha vezet a csapatod és hosszabitásba döntetlen az már el is ment..
2016. ápr. 4. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: nem értem, mire utalsz itt.

Ha egy mérkőzés kimenetelére fogadsz, akkor az mindig a rendes játékidőre vonatkozik. Legyen szó fociról, kézilabdáról, kosárról, stb.

Ha győztesre fogadsz (mondjuk olyan sportágakban, ahol mindenképp döntésre kell vinni - hoki, amerikai foci, ausztrál foci, kosár -, vagy pl. fociban egyenes kieséses szakaszban), akkor nem is lehet döntetlenre fogadni, és ha van hosszabbítás, az is beleszámít.

Úgy tudom, a gólokra/pontokra vonatkozó fogadások is a rendes játékidőre vonatkoznak. Ahol nem, ott ezt fel szokták tüntetni. Nem is lenne ésszerű úgy kiírni a fogadást, hogy nem lehet tudni, két vagy három félidőnyi időre kell megtippelned. :)

2016. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: lehet külön rendes játékidőt(ott még lehetséges a döntetlen) és mérkőzés győztesét is tippelni, nyilván utóbbi akkor jó ha szerinted tudod hogy ki nyer, de nem vagy abban biztos hogy még a rendes játékidőben dűlőre tudja vinni a csapat:D na meg akkor kizárólag csak rendes játékidő van ha néha jégkorong bl van és oda-visszavágós a dolog:D amúgy nyertél végülis kérdező?:D
2016. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem nyertem.. számit a hosszabitás :) :S
2016. ápr. 11. 16:41
 7/7 anonim ***** válasza:
A rohadt anyjába..:D nekem szerencsére ma éjjel jött a spurs - warriors under 204,5 meg még 7 másik nba, nba-t kell rakni, annyi:D
2016. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!