Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc színházi...

Melyik a kedvenc színházi darabotok, vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hatalmas színházrajongó vagyok, számomra többet ér egy színház, mint a mozi. Kíváncsi lennék, hogy nektek melyik a kedvenc színházi előadásotok, illetve mit ajánlotok :) (hála istennek sok jó előadásban volt részem, de nálam a top 5: 5. Fame 4. Szép nyári nap 3. Macskák 2. Mary Poppins 1. Én, József Attila) nektek mik a tapasztalatok, mit mondtok? :))

2016. ápr. 5. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszett fejsze
2016. ápr. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vazul vére <3
2016. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A két korea újraegyesítése nagyon tetszett.
2016. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Én, József Attilát melyik szereposztásban láttad? Posta Victorral vagy Nagy Sanyival? Azt annyira szeretném megnézni. :) Amúgy az én kedvencem a Rómeó és Júlia, én azon a musicalen nőttem fel... Imádom még az Abigélt is nagyon, de igazából nem lehetne felsorolni mindet, amiket szeretek :)
2016. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A Macskák nálam is hatalmas kedvenc:) még anno valamelyik nyáron láttam szabadtériben.

Amúgy az én kedvenceim:

5.Hegedűs a háztetőn

4.Hello Dolly!

3.Padlás

2.Macskák

1.Rómeó és Júlia (Víg szinház féle modern feldolgozás)

2016. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy most válaszok, zárodolgozatomon dolgozok épp. :) 4/5# Posta Victor személyében láttam és azóta is (kb 1 hó) hatása alatt vagyok :) még várom a válaszolat (köszönöm, aki eddig ìrt)
2016. máj. 8. 23:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Aaaa de mázlista vagy! Posta Victor <3 Minden vágyam hogy vele láthassam az Én, József Attilát, folyamatosan azt hallgatom youtubeon és valami fantasztikus lehet, elhiszem, hogy még mindig a hatása alatt vagy :)
2016. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!