Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Így mi értelme szórakozóhelyre...

Így mi értelme szórakozóhelyre menni?

Figyelt kérdés
Általában ha valaki szórakozóhelyre megy, akkor részeg akar lenni, esetleg táncolna, bulizna egy jót, illetve kikapcsolódna a barátaival. A barátnőm mindig leráncigál egy szórakozóhelyre, de ok nélkül.. Annyi hogy meghívom egy italra, és hazamegyünk. Nem is beszélgetünk, mert olyan gyorsan behörpinti az innivalóját, hogy én még ki se fizettem. Gondoltam rá, hogy csak az ital kedvéért menne oda, vettem neki ugyanolyat, de nem kell neki, csak el akar menni arra a helyre. (Ami nekem ellenszenves, máshova pedig nem akar menni) mikor felhozom a témát, a hibás én vagyok, mert nem akarom hogy "jól érezze magát". Hiába járunk 1001 helyre, neki az kell 2 percre. Fél óra oda az út. 19/f, 18/l

2016. ápr. 8. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Pultosfiú hogy néz ki..?
2016. ápr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pont erre gondoltam :D, hogy a pultos miatt megy ki csak, ha máshova nem, hanem oda akar. Felejtős a kapcsolatod.
2016. máj. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Esetleg meg akarja mutatni az ismerőseinek, hogy neki is megvan a magasabb és idősebb, és

ügye te mindig fizetsz neki egy italt, meg oda is viszed. Te rád majd lehet támaszkodni, és még lehet meg is mondja neked mennyire nőnek érzi magát. Annyira élvezi hogy irányíthat valakit aki a hasznára válik.

Neki mindig kell hogy legyen valaki mellette, és ő mit akar azt nem tudod.


Én már otthagytam volna.

2018. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!