Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kik ezek a régi youtuberek?

Polgarjeno kérdése:

Kik ezek a régi youtuberek?

Figyelt kérdés
Nem tudom a nevüket, elég régi youtue videókat csinálnak, azt hiszem 3-an vannak és doboz vagy egy papírzacskó van a fejükön, 3 magyar youtuber. Az egyik neve valamilyen Áron ennyire emlékszek :D Olyan paródiájuk is volt hogy veszekedtek mit jelent az SP south park, sajtos pufi stb... Na szóval ő rájuk lennék kíváncsi hogy kik ők és hol találom meg a videóikat.

2016. ápr. 12. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Antifaces talán?
2016. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rákerestem, nem ők azok :C. Szerintem a videóik már meg vannak 5-6 évesek is
2016. ápr. 12. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Most már engem is érdekelne, mert amúgy eléggé rég óta követem figyelemmel a Youtube-ot, de nem igazán tudom őket hova tenni. :D
2016. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem a híresebb rétegbe tartoztak, de egyedi stílusú videóik voltak valószínű ezért jegyeztem meg őket ennyire :D
2016. ápr. 12. 14:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. Médiaterror volt a csapat neve. Szerintem befejezték mert nem találtam meg az eredeti yt csatornájukat, de van róluk videó fent :D itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=rYba4IsdM7Y&nohtml5=False
2016. ápr. 12. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Durva ezek az arcok nekem teljesen kimaradtak, pedig kb 2007-óta követem a youtubeot.
2016. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utánanéztem, több videójuk volt, viszont letörölték és csak keveset hagytak meg belőle. https://www.youtube.com/watch?v=Ij2L-TgXWqk
2016. ápr. 12. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!