Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék egy ehhez hasonló...

Szeretnék egy ehhez hasonló Youtube csatornát létrehozni: mint ez itt? Https://www.youtube.com/channel/UCRHdPQL1HClu-2fgqyyDGaQ/vid eos

Figyelt kérdés

Már régóta tervezek egy saját csatornát a Youtube-on. Ahol a saját feltöltéseim lennének.. Hasonlót mint amit linkeltem. Vagy mint általában, amik vannak.


Az lenne a kérdésem, hogy zenéket meg ilyesmit, bárki feltölthet a Youtube-ra? Vagy ehhez szükséges valami engedély vagy pénzdíj? pl Erre az oldalra is szinte folyamatosan töltenek fel új zenét vagy videót, én is hasonlóban gondolkodom! Még nem voltam regisztrálva a Youtube-ra, A választ köszi!



2016. ápr. 16. 18:00
 1/9 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 16. 18:01
 2/9 anonim válasza:
Ha olyan zenét akarsz feltölteni a csatornádra ami jog védett akkor kell fizetni de ha olyat mint pl nova akkor nem
2016. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És mennyit kéne fizetni egy zene után? Vagy hol tudom kifizetni?
2016. ápr. 16. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a forgalmazót. Előny ha magyarul is van elérhetősége.
2016. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Fizetni kell? Meg forgalmazókat kérdezgetni?
2016. ápr. 17. 13:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi ezzel a gond?

Írsz nekik egy üzenetet, hogy használni szeretnéd a zenéjüket és kapsz-e erre engedélyt.

2016. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát ez így elég macerás :(
2016. ápr. 17. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Mitől lenne macerás? Írsz nekik egy e-mailt és várod a válaszukat. Csak hogy tudd: a YouTube automatikusan ellenőrzi a zenéket és volt már, hogy kapcsoltak le emiatt videókat.
2016. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2016. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!