Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Öreg vagyok már a Balaton...

Öreg vagyok már a Balaton Soundhoz 30 fölött? Nincs társaságom de mivel többen is írtak ide ilyen ügyben, írtam nekik, de mikor megtudták, hogy elmúltam 30 már nem írtak vissza. Egyedül kell végigugrálnom az 5 napot?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy.
2016. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én most leszek 31, és szívesen bulizom még mindig.
2016. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is szívesen bulizok, csak a 20 év körüliek nem akarnak egy 30 felettivel...
2016. ápr. 20. 15:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy öreg a fesztiválozáshoz, de ahhoz öreg vagy, hogy 30 felett 20 évesekkel lógjál. Ez teljesen normális és természetes dolog, én 21 éves vagyok, és ha már vadidegenekkel akarnék bulizni, azok legyenek inkább az én korosztályomból.
2016. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Egyetértek az előttem szólóval. Mért nem a saját korosztályodból keresel bulizótársat?
2016. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

mert eddig csak 20-asok kerestek társaságot. De mostmár én is aktivizálom magam, mert két és fél hónap múlva indul a buli. Nem akarok egyedül menni.

Valahogy a Szigetes társaság akkor elfogadóbb, mert ott 18 évesek is szívesen buliztak velem. Nem problémáztak a koromon.

2016. ápr. 25. 08:22
 7/9 imi290 válasza:
Dehogy vagy öreg.Csak a sok tini hiszi azt hogy nem bulizhat a 20 éves a 30 évessel.Lesznek ott még nálad is idősebbek.Mikor mi kezdtünk nagy bulikba járni 19 évesen,simán összehaverkodtunk 30 évesekkel is. Lehet hogy én is egyedül megyek,csak kellene szállás :D
2016. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor majd a helyszínen próbálok keresni egy társaságot akik csak jól akarják érezni maguat és nem számít a kor.

Szállás még nekem sincs, mert bíztam benne, hogy lesz valami társaság és akkor ne az legyen hogy én beach kemping ők meg apartman. Aztán a nagy várakozásban lekéstem a kempingről, már csak a távoli maradt.

2016. máj. 23. 08:34
 9/9 anonim válasza:

En Londonban eltem 5 evig aztan hazajottem 30-as eveim derekan, sztem Mo-n kesz szivas 30 felett tarsasag es kapcsolatok nelkul lenni. Az embernek penze lenne ra most mar, de 27 evesen en meg kulfoldon sem voltam, aztan gyakorlatilag utana viagot lattam. (inkabb kenyszeru dontes volt, potcselekves) Jelenleg a ket vegletet latom vagy 40+-os nok koze keveredek, vagy 20+-osok koze.


Egyreszt melyik a jobb. Ha mar korhatar kerdesen vitatkozunk, akkor tolem sem lehet elvarni, hogy 45-50 eves emberekkel mulassam az idot.


Elvileg a ferfiaknal 10 ev felfele talan nem szamit annyira, de igazabol ott tartunk, hogy kozepkoru not a varosban se igazan latok egyedul, csak turistaban.


Valahogy a 30-40 eves koruakat egyik rendezveny sem celozza meg, pedig valszeg igeny lenne ra.


Van egy-ketto rendezveny 30+-osoknak meghirdetve, de akkor azok mar boven 40+-osak. Szoval ennyit errol.

2018. ápr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!