Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Felénekelt anyag, , torzításáh...

Felénekelt anyag, , torzításához", effektek hozzáadásához milyen programokat ajánlanátok? És hogyan kell zenét mixelni?

Figyelt kérdés

Főleg cover dalokat szeretnék készíteni, és egy csomó videóban hallottam már, hogy kicsit módosítanak a hangon, hogy kevésbé tűnjön amatőrnek, és hangzásban jobban hasonlítson az eredeti változathoz. Szívesen csinálnék én is ilyeneket.

Maga a mixelés egyébként ezt a beavatkozást jelenti, vagy valami mást is magában foglal?

(Meg így zárójelben akkor már afelől is érdeklődnék, hogy milyen mikrofont ajánlanátok. :D Nem kell profinak lennie, én sem vagyok az. Igazából a mostanim is egész szépen szuperál, csak az erősebb hangoknál berezonál, és azt nyilván elkerülném, ha van rá lehetőség.)



2016. ápr. 19. 23:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!