Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha a hobbid a munkáddá válik,...

Ha a hobbid a munkáddá válik, az inkább pozitív vagy negatív; tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy akkor nem kell egy napot sem "dolgoznod", tehát pozitív, de én ezt másképp látom.

Szerintem a kötelezősége miatt előbb-utóbb megunja az ember; akkor is kell csinálnia ha nem akarja. Szerintem ezzel elveszti magát a "hobbiját", vagyis a jó érzést, amit kivált.

Vélemények, tapasztalatok?



2016. ápr. 21. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg minden embernél és minden hobbinál/munkánál máshogy van. De 30 év után a hobbijára is ráun az ember.
2016. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Új hobbit vagy kikapcsolódási formát könnyű találni, de olyan munkát, amihez értünk és szeretjük is csinálni, azt már elég nehéz.
2016. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mindig végezhettem olyan munkát, amit akartam vagy szerettem, de mióta azért kapok pénzt, amit sokáig csak hobbiból csináltam, boldogabb vagyok, és minden napot jókevvel kezdek.

Ez már jó ideje így megy, de nem unok bele.

Mintha megtaláltam volna önmagamat.

2016. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!