Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel a buliba?

Mit vegyek fel a buliba?

Figyelt kérdés
Holnap pincebuliba megyek és nem tudom, hogy mit vegyek fel. Tudnátok ötleteket adni?:) 15L

2016. ápr. 22. 21:08
 1/2 anonim válasza:

Hááááááát, remélem még nem írok későn :)

Én 18 éves vagyok, és lány persze :D

Pont most írtam ki h hova menjek bulizni , mert még nem tudom :D

Szóval... én a pincebulikra mindig füstös/fekete alappal/ szemeket festek és hozzá vmi feltűnő(pl vörös) árnyalatot teszek a számra. De feketével is király :D

Számíts rá, h este hideg lesz, szóval pulcsi nem árt, v legalább hosszú ujjú. Szaggatott farmerrel király de rövid szoknya meg vmi szaggatott v sima leggings(ti asszem cicagatyának mondjátok) csak lényeg h fekete legyen. Én hozzácsapnám a bőrkabátom és tornacipőt v bakancsot és uccu :D

Képet küldök pill

2016. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezek , v ilyenhez hasonló is

[link]

bár én tuti h sötét színeket választanák

innen bármi <3

[link]


DE! Ez az , amit én szeretek, és én viselek. Azért arra figyelj, h én pl szeretek kihívó lenni, felszedni pasikat stb. 15 évesen ugyan ezt az életstílust nem javaslom. Figyelj arra, hogy ha kiteszel vmit a kirakatba, azt meg is nézik, és meg is akarják venni...

Jó bulit! ;) (1. voltam)

2016. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!