Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Üvegmatricát lehet akril...

Kovika258 kérdése:

Üvegmatricát lehet akril festékkel is csinálni, vagy csak az üvegfesték jó hozzá?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az akril merevre, törősre szárad és ahová kened, ottmarad, nem helyezhető át. Felülettől és festéktől függően én félnék, hogy lekaparás után is örök foltot hagy (pl. világos szekrényen). Az enyém vízbázisú, nem toxikus, viszont oldószere nincs. Tartós festéshez mást használnék, mert ahhoz nem elég tartós szerintem egy olyan felületen, amit szokás néha tisztítani.


Az üvegmatricához való festék száradás után rugalmas és átragasztható (külön ragasztó nélkül) másik sima felületre. (Úgy értem, hogy üvegre, csempére, műanyagra, az ajtó fa részére, szekrényre, stb., de NEM festett falra, tapétára, stb.) Többször is fölhasználható ennek köszönhetően. Szerintem Te erre gondolhattál. :)


Jó móka, de fontos tudni, hogy kell hozzá kontúrozó is (vagy mi a neve pontosan), mert az tartja össze a színes festéket, hogy ne csak egy nagy tarka paca legyen, mire megszárad. A kontúrozó is kapható többféle színben, színtelen-átlátszóban is.

2016. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat :)
2016. ápr. 24. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!