Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért kapok mostanában keveseb...

Miért kapok mostanában kevesebb like-ot Instagramon?

Figyelt kérdés
Korábban minden képemre kaptam legalább 80-100 likeot, tehát kb. egy óra alatt összejött 30-40. Az elmúlt 1-2 hétben viszont 3-4 óra alatt jön össze kb. annyi, és összvissz olyan 50-70 likeot kapok. Nem lett kevesebb követőm, szóval nem tudom mi lehet a baj. Jött valami új frissítés?

2016. ápr. 23. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne posztolj annyi kepet magadrol, sok vagy.
2016. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TheOneAboutAll ***** válasza:

Szia, sajnos nálam is ez a probléma. Változott az instagram logaritmusa, és már nem idő szerint teszi ki a posztokat, hanem “nézettség” szerint. Nem tudom mi értelme volt ennek. Nem egy ismerősöm hagyta abba emiatt a posztolást (tájkép, portré stb ) mert igy a negyede likeot kapja mint eddig - és sztem jogosan el is engedték a témát, amíg nincs megoldás.

Nekem áltlagos 4-500 likeos képeimre, most nagy nehezen jön 150. Egy héten egyet töltök fel, tehát nem naponta..

Sztem énis abbahagyom és keresek más platformot mert ez így valóban idegesítő.

2018. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!