Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szegeden hol kapható nagy...

Szegeden hol kapható nagy választékban hímzőfonál? Vagy egyáltalán hol kapható bármilyen?

Figyelt kérdés
Nagy segítség volna, ha tudnátok olyan helyeket ajánlani, amelyeket egy mozgáskorlátozott is könnyen megközelíthet. Pl. meg lehet állni autóval a közelben, nem kell lemászni a pincébe vagy föl az emeletre. 2-3 lépcsőfok még belefér jobb napokon :)

2016. ápr. 24. 00:49
 1/3 anonim válasza:

Sajnos ma Magyarországon jó hímzőfonalat és jó cérnát nehéz beszerezni. Mint ez is, mindent szétvertek a felvásároló külföldiek. A napokban fedeztem fel a dobozán, már a Danone natúr joghurtot is Romániában gyártják... Azelőtt a magyar Lánchíd márka az egy nagyon jó cérna és fonál márka volt. Helyette most a felvásárolt gyárban valami moslékot gyártanak. Háromszor annyiba kerül, háromszor pocsékabb a minősége, harmad annyi van egy orsón vagy gombolyagon, és harmadannyi sem a választékoska.

Ha ráakadsz egy olyan kis boltra, akinek még vannak a régi készletekből, azonnal rá kell csapni.

Tűt pedig kizárólag cseh gyártmányút vegyél, van pár ügyeskedő aki kínai szemetet árul csak (ugyan olcsóbban, és mégis ezen nagyobb a haszna) de kínai tűt nem szabad venni, szinte egyszer sem lehet varrni vele, eltörik!

2016. ápr. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bocsi, akartam írni: harmad annyi sem a színválasztéka.

(A helyesírás ellenőrző hülyeségre javította.)

Itt egy szegedi bolt, de nem tudom, hogy milyen:


[link]


Google-be beírod: Szeged, cérna bolt, rövidáru.

2016. ápr. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Sajnos a linkelt bolt már nincs meg, máskor is (más-más dolog kapcsán) rengeteg fals találatot dobott ki a Google amiatt, hogy nem frissítik (vagy törlik) a honlapokat. Rég nemlétező boltokat létezőnek lehet látni, csak akkor lepődik meg az ember, amikor odamegy. Többször is jártam már így sajnos. (Biobolt, bútorbolt, használt ruha, stb.)


A linkeden láttam egy email-címet, arra gondoltam, írok rá, hátha csak elköltözött. :)

2016. ápr. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!