Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ereszt Airsoft glock 23-am...

Ereszt Airsoft glock 23-am tára. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Több éve vettem meg a Kjw glock 23-as gázos airsoft pisztplyomat ( [link] a napokban észrevettem hogy kicsit sipít a tár. Föltöltöttem gázzal a fegyvert és másnapra már tök üres volt.tehát az lenne a kérdésem, hogy új tárat kell bele vennem? vagy patront? vagy valami tömítő gyűrűt? szelepet? A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2016. ápr. 30. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ha jól értelmezem a link alapján a pisztoly nem patronos szóval ne akarj bele patront venni :D nekem is volt ilyen bajom, a tárból engedd ki az összes gázt, van egy kis pöcök, azt be kell nyomni. ha ez megvan akkor csavarhúzóval tekerd ki a szelepet. a tömítő gyűrűt nézd meg milyen állapotban van, ha szakadt akkor csere, az öngyújtókban is kb ilyen tömítőgyűrű van lehet az is jó hozzá. mielőtt visszateszed, a keletkezett lyukat szilikonnal fújd be egy kicsit vagy valami erre használatos cuccal (én valami speckó cuccot használok, nemtom mi az, fater adta de jó neki :D). ha megvan akkor csavard vissza. DE! lehet annyi is elég neki ha nem szeded szét csak jobban becsavarod, igazából nálam is ez volt a gond, hogy nem volt eléggé becsavarva a szelep, emiatt eresztett (szóval feleslegesen szedtük szét). nem nagy cucc, könnyen meglehet oldani :)
2016. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld!
2016. jún. 30. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi ugyan de hátha segít. Nekem két gázos pisztolyom van, mindkettőnek eresztett a tárja. Az egyiknek a szelepen jött ki, ahol betöltöd, az meghúztam és azóta is jó. A másiknak nem a szelepnél eresztett, nem tudtam h hol ezért beraktam egy tál vízbe. Ott már láttam, hogy az alján. Szétszedtem, beszilikonoztam a.belső tömítőgumit, azóta ez is jó. Remélem neked is ilyen egyszerű a probléma.
2016. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!