Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A star wars knights of the...

A star wars knights of the old republic 2 nek a magyarítását hogy kell rátenni a játékra mert a magyarítást már letöltöttem de a játékot még nem telepítettem fel és hogyan kell mert a leírás alapján sem megy?

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb a játékot kell telepíteni, és arra a magyarítást. :)
2016. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom nem vagyok hülye csak először meg akarom tudni hogy hogy kell és utána csinálom.
2016. máj. 5. 16:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Légyszives valaki küldje már el mert már nagyon játszanék vele!
2016. máj. 5. 16:05
 4/7 Gauldoth ***** válasza:

Nem mintha nem lenne a világ egyik, ha nem a legjobb RPG játéka, ami valaha készült, de hogyhogy most? :D


Amúgy az eggyel játszottál? (Az sem rossz és érdekes plusszokat ad a Sith Lord-hoz)


Végül, hogy megpróbáljak segíteni. Küldd el nekem a magyarítás fájlját, megnézem, mert így fejből elképzelésem sincs.

2016. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, játszottam az 1-el és ez lett a kedvenc játékom de az eggyet nem magyarítottam le és úgy rossz volt nagyon mert nem nagyon tudok angolul de még úgy is jó volt.
2016. máj. 6. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Nem akarok kötözködni, de ezt írtad: "de a játékot még nem telepítettem fel". Ezért írtam, amit írtam. Előbb felrakod az alapjátékot, utána a magyarítást. Nem ördöngösség telepíteni, mert csak nyomogatni kell a tovább gombot.


Ha a játékhoz készült modokat is fel akarod rakni és magyarítani, az már bonyolultabb egy kicsit, de ha letöltöd a fájlt [link] ott van leírva minden részletesen, hogy mit, milyen sorrendben kell felrakni. Annál jobban mi sem tudnánk segíteni, csak bemásolni, amit Pityu Mester (fordító) írt.


Megjegyzem, a modokat nem kötelező felrakni, az alapjáték ezek nélkül is működik. Azok csak pluszt adnak a játékhoz, amit rajongók csináltak. De ha az is kell, akkor azokat előbb le kell tölteni. Keresőbe beírod, mert nem enged linkelni:

- The Sith Lords Restored Content Mod

- M4-78 Enhancement Project Mod


Letöltöd, és a magyarításban lévő segédlettel sorrendben feltelepíted. :)

2016. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem kell mert írtam e-mailt pityumesternek és ő mindent elmagyarázott de am kössz.
2016. máj. 6. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!