Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy tegnap...

AaAa01 kérdése:

Miért van az hogy tegnap felraktam az 1. youtube videomat és 103 megtekintés volt rajt mikor reggel megnéztem, és pár óra múlva mikor újra megnéztem azt írja hogy 10 megtekintés. Ezt nagyon nem vágom mért van?

Figyelt kérdés

lenne valaki olyan kedves és megondaná az okát

nagyon felhúzott...



2016. máj. 8. 13:49
 1/4 anonim válasza:
kicsit sokszor frissítettél rá nem? a youtube nézi hogy rövid időn belül ha rányomnak a videóra 1 ip-ről akkor azt ne számolja többnek. pl mikor felteszek egy videót rászoktam nézni, illetve kiszoktam linkelni az oldalamon. eleinte rászámolja azt is amit én kattintok de később leveszi.
2016. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jaaa, értem:/

akkor azt jelenti hogy sose volt 103 a nézettése az első napon?

és akkor mit javasolsz? hányszor, vagy milyen időközönként nézzek rá hogy ezt elkerüljem

(pedig már úgy örültem, felraktam és percenként nőtt a nézettség)

2016. máj. 9. 16:20
 3/4 A kérdező kommentje:

ha meg rákeresek simán akkor az van ott hogy 103 megtekintés, ha meg rámegyek akkor 14

https://www.youtube.com/results?search_query=szakszer%C5%B1+..

(a legfelső az enyém)

2016. máj. 9. 16:23
 4/4 anonim válasza:

Hi!


Hasonló gondom van nekem is.

Annyit még, hogy egy "Ip" címről Én direkt nem kattintok annyit.

Tegnap is elmentünk itthonról, mire hazaértünk már 100 körül volt a megtekintés, de reggelre már csak 20 megtekintés volt.

Lehetséges az is hogy csak azokat számolja akik minimum 20 mp megnéznek? (vagy ilyesmi)?

Köszi.

2016. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!