Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy NAGYON jó focimeccset...

Egy NAGYON jó focimeccset mennél megnézni élőben, vagy a féltesód barátnőjének ballagására mennél?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,ez életed nagy lehetősége,akkor ne hagyd ki,de akkor állj eléjük,és normális hangnemben,a szemükbe nézve közöld,miért nem tudsz elmenni.Egyébként nem is annyira biztos,hogy annyira fontos és építő jellegű lenne a jelenléted,ha egy focimeccset egy családi esemény elé helyezel...
2010. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
42%

Foci. A féltestvérem barátnőjéhez nem sok közöm van, hacsak nem legalább 5 éve házasok.

24/L.

2010. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ballagás. De szerintem ezt csak te tudhatod, mert én pl. nem szeretem a focit és ezért választanám a ballagást. Megaztán lehet hosszú távon is családtag marad a lány, és akkor majd jó lesz visszaemlékezni, hogy együtt voltatok ott. (a mi ballagásunkat azóta is mindenki megemlegeti:))
2010. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok mindenki van,akihez elvileg nem sok köze lenne az embernek,de az alapvető tiszteletet azért csak megadja nekik!Bár ez tényleg a Te döntésed,viszont akkor az őszinte tálalástól,és az elnézést kéréstől sem szabad visszariadnod,mert annyi a minimum.
2010. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy a FOCI!!!! 29F
2010. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2 éve vannak együtt, alapból nem bírom a csajt.

és csak engem hívott meg, a családomat nem, merthogy kicsi a hely ahol ünnepelni fognak...

2010. ápr. 9. 08:47
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
22/l vagyok imádom a focit tehát én egyértelműen a mecset választanám, de ezt neked kell tudni bár figyelj ha én utálok valakit vagy nem szimpatizálok vele akkor nem is megyek el ahova meghív pl a bátyám feleségével is így vagyok nem szeretem és kész mikor ide jönnek jó ha annyit szólok hozzá, h szia!
2010. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából én is annyit szólok a sógornőmhöz,hogy hello,de azért alap dolgokban kijár neki is a tisztelet.Ha utálom,ha nem.Még akkor is,ha visszafelé nem adja meg nekem,mert én leszek bunkónak elkönyvelve.Mondjuk vannak emberek,akiket ez nem zavar.
2010. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!