Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szülinapozás barátokkal,...

Szülinapozás barátokkal, családtagokkal valami programokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondoltam, hogy karaoke. Valaki még valami ötlet?

2016. máj. 14. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthon lesz a szülinap, vagy valamilyen helyen tartjátok? Hány éves a szülinapos és a barátai, családtagok közül kik vesznek részt és ők hány évesek? Kb. hány főre lehet számítani?
2016. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1-8 ev kozottieknek karaoke vagy tarsasjatekot ajanlok

8-15 sportok pl. foci

15-18+ logikai jatekok, kartya

Szerintem ezek a megfeleloek az en meglatasom szerint.

2016. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Otthon tartjuk, szabadban. 18 éves a szülinapos, és 18 évesek, unokatestvérek 8-10 év körüliek, viszont lesznek idősebbek is. de véleményem szerint ők nem fognak játszani, inkább csak beszélgetni.

Félek a többiek nem lesznek el a beszélgetéssel, unatkozni fognak :( Tehát ezért szeretnék valamivel készülni..

2016. máj. 14. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne a kisebbeknek más játékkal készülni, mint a 18 éves társaságnak, mert nem biztos, hogy az egész szülinapot a kicsikkel akarják tölteni.
2016. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!