Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Full tilten nem tudok bejelent...

Full tilten nem tudok bejelentkezni?

Figyelt kérdés

Pokerstarsra regisztráltam régen, egy adott email címmel. Később fulltiltre is, ugyan azzal az emaillel, névvel, csak más azonosítóval.

Ma nem engedett belépni a fullra. Letöröltem, újratelepítettem és a starsos azonosítót kéri.A régi starsossal be tudok lépni, viszont a fulltiltessel akkor mi lesz? Azt szeretném használni.



2016. máj. 17. 15:03
 1/2 anonim válasza:

Hasonló cipőben jártam ma szintén. Volt 290 usd-m a ful tilten, de nem enged be,erre kapram egy üzenetet, hogy már csak a Pokerstrasos számlám van. Erre bemegyek oda, de full tiltes pénzem sehol.

Ez azért is érdeked, mert ez év januárjában 180 napra kitiltottam magam pokerstarsról. Szóval, ha meg is érkezik a full tiltes bankrollom, akkor már csak az a kérdés, h feloldják e számlám. EZ ÍGY NAGYON NEM KORREKT.

Ha tudom, h ez van, akkor kiutaltam volna full tiltes bankrollom. Fogalmam sincs, h mit csináljak.

2016. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott. Kérte a starsos azonosítót, a tiltest írtam be, és áttette a tiltes adatokat, pénzt a starsra, mert írta, hogy úgy látja van starsos számlám.
2016. máj. 19. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!