Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki valami komoly videószer...

Valaki valami komoly videószerkesztő programot tud mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok endurós videókat szeretnék csinálni és ehez kéne nekem valami komoly progi lehetőleg magyar és ingyenes. bár ha külföldi az se gond, csak az angolom nem valami tökéletes. :D
2016. máj. 19. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Komoly videószerkesztő ami ingyenes, na ilyen nem létezik, pláne nem magyarul.

Nem ingyenes, de ingyen megszerezhető és komoly: Sony Vegas, Adobe Premiere Pro, Edius, stb...


Google mutat sok angol nyelvű ingyenes progit, de azok nem "komolyak", viszont arra jó, hogy részleteket összevagdoss, egymás mellé tegyél, meg zenét vágj alá. Szerintem ha kezdő vagy akkor ennél nem is kell több mert úgysem tudnád kihasználni a funkcióit.

2016. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igaz arcok kitakarására, videókép lassítására hogy néha a zenével össze pászoljon meg hát ki tudja még. Megnézem a vegast kiváncsi vagyok miket lehet vele összehozni.
2016. máj. 24. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!