Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Holnapi hódítás éjszakájára...

Holnapi hódítás éjszakájára ki jön és milyen céllal?

Figyelt kérdés

Gödöllőn, Trafoban lesz...


Nemet, kort írjatok az indok mellé :)


Én 18 éves lány vagyok, leginkább körülnézni megyek, mert még nem voltam egyen sem, pedig már milliószor hívtak :) Remélem sok helyes pasival találkozok ott :))) Írjatok az élményeitekről, kinek hogy tetszett stb :)


Köszi puszi mindenkinek!! <3



2016. máj. 20. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

U, engem az érdekelne, h az mi az isten? xd Egyik csajismerősöm küld fb-n állandóan ilyen meghívókat oda wtf :'D

17f

2016. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, én annyit tudok róla, h ilyen ismerkedős buli. Van 3 karszalag, piros-foglalt, sárga-hódíts meg, zöld-mindenre nyitott vagyok... ezekből kell választani, hogy utána bemenve a bulira tudják mire vagy vevő...

És elvileg lesz ilyen villanyleoltós, szabad a csók stb de azt nem tudom hogy akarják... én szerintem akkor leguggolok, nehogy engem lesmároljon vmi idióta :D de tuti jóóóóó

lányoknak 500 a jegy, éjféltől 1000

fiúknak 1000 a jegy, éjféltől 1500

22.00-kor van a nyitás azt hiszem

2016. máj. 20. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
értem...hát, érdekesen hangzik az biztos :D
2016. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

voltam egyszer-kétszer,bár én pestin,régebben.

szerintem jók voltak,bár azért nem tiszta az egész:D

nemtudom mennyire vagy tapasztalt,úgyhogy szólok:a pia rohadt drága bent,szóval kint még előtte kell fogyasztani:DD jó szórakozást! 18/f

2016. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!