Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Boldzer youtube videós meleg?

Boldzer youtube videós meleg?

Figyelt kérdés

Nem bántásból, de a videói nézése közben nekem elég gyanús... szerintetek?

(Szaggatott gatya, sokat foglalkozik a kinézetével, kissé lányos... vicces "féreérthető" dolgok amiket lehet nem csak a szórakoztatás miatt csempészik be..)



2016. máj. 22. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Ilyen alapon egy csomó másik mai piperkőc gyereke rá lehetne sütni hogy meleg, miközben nem is azok.
2016. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak mostanában sajnos ez a divat.
2016. máj. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem értem milyen alapon, mert a lányoknak ettől biztos nem fog tetszeni, ezzel csak annyit ér el hogy melegnek nézik...
2016. máj. 24. 15:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem-e? Tudod mennyi lány van oda az ilyen piperkőc bálygúnárokért? :D
2016. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mondhatok semmit, de a viselkedése meg a személyisége engem Connor Frantára emlékeztet, aki viszont tényleg meleg.
2016. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, de jo lenne. ;)
2016. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Melegggggggg!!!!!!!1000000%
2016. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
11%

Már nem azért, de attól még, hogy ilyen a stílusa nem meleg. Ennyi erőből minden 2. srácra aki szembe jön veled az utcán ráfoghatod, hogy meleg. Ez a divat és ha ez tetszik neki, akkor hagy öltözzön így, stb.

Egyébként rengeteg lány van oda Csabiért, akik mindent megtennének, csak hogy egyszer találkozzanak vele.

És én is szeretem Csabit mint videóst és szerintem nagyon helyes.

Szerencsére én már rengetegszer találkoztam vele, meg voltam playiten, stb.... Én pécsi vagyok, és Csabi is, szóval árkádban meg ilyen helyeken rengetegszer találkoztam vele. És tudom milyen szar érzés azoknak akik imádják, ha rosszat mondanak róla. Én is így vagyok vele.

2016. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Tuti, hogy nem! Azért,mert befestette egyszer a haját szőkére kíváncsiságból, attól még nem meleg! #boldzerforever #dabeloroka #rokaforever
2017. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem az :)
2017. febr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!