Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi ez a hely Szegeden a...

Mi ez a hely Szegeden a Belvárosi híd mentén? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tavaly a barátnőmmel Szegeden partultunk, de az éjszaka egy része full homály és szeretném kideríteni, hogy mégis hol a halálban voltunk. Abból amire emlékszem megkerestem azt az útvonalat amin mentünk és ezt a helyet találtam:


[link]


Viszont nincsen rajta a térképen és a kép nem elég éles ahhoz, hogy bármit is ki tudjak olvasni. Szóval ha valaki járt már itt akkor legyen szíves linkelni az oldalt vagy legalább mondjon valamit erről.



#Szeged #disco #Tisza-part #Belvárosi híd
2016. máj. 26. 16:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Tovább keresgéltem és ez a Tisza Gyönyge ami 2009ben bezárt, Akkor mi mégis hogyan tudtunk bemenni?:o Arra emlékszem, hogy nem alöl mentünk be hanem oldalt volt egy lépcső annál a zöld kerítésnél
2016. máj. 26. 16:13
 2/2 anonim válasza:
ha meg aktualis: a partfurdon voltatok:)
2016. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!