Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dezső Bence youtubos mi a...

Dezső Bence youtubos mi a fenéért híres?

Figyelt kérdés
Belenéztem a videóiba és borzalmasak, nem szólnak konkrétan semmiről, 0 munka van bennük, igénytelenek.

2016. máj. 26. 16:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Vagyis azért szar az ízlésem mert nem szeretem őket?

Nagyon erős érveid vannak.

Tegyük fel hogy elmegyek egy étterembe, eszek spagettit, ami sz*r, de igaz hogy nem tudok spagettit csinálni de attól még az adott spagetti sz*r marad.

És honnan veszed hogy én lennék a legrosszabb videós?

Unfieldnek megnéztem az öngyilkosos videóját és ott bebizonyította hogy ő nem egy okos ember, sőt...

2016. máj. 28. 22:23
 12/20 anonim ***** válasza:
#10 ironic shitposting is still shitposting
2016. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 toobitter ***** válasza:
8%

szerintem meg igenis látszik, hogy sok munkája van a videóiban, és én (meg még sokan mások is, mivel "híres", ahogy mondtad) legfőképpen a személyiségét szeretem benne, a világnézetét..

ha nem tetszik, nem kell nézni

2016. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

Kérdésre:


Én se tudom.

A videói egyvelege egy kalap f¤s.


Nos ,nézzük...

Az egész abból áll ,hogy vagy véleményt/reakciót csinál ,vagy szórakozik ,vagy a "fanjai" írásait olvasgatja.


ENNYI.


A "Rólad szól" nevezetű bigyó meg a legalja...


Unfield:


Ő sokkal értelmesebb szerintem.

De az a videója valóban rossz (és még szépen írtam)...


Mondani valója ,dióhéjban:


Szóval a szex tehet az egészről ,ezért 18 éves korodig élj cölibátusba. + tanulj. Köszönjük Unfield!


Számomra az ilyen reakciós szrok valami okádék és irritáló!


SEMMI ÉRTELME!


Dancsó,Molnár Krisztián,Dezső Bence a teteje.


Én ezért nem nézek ilyen reakciós szrokat. Csak Tiv Tivy-t nézek magyarországi videósok közül és ennyi.

2016. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ui.: Elfelejtettem még! Patuska ,na ő! Ő nagyon jó! Illetve még R. Petinek is megszoktam nézni a videóit (már amelyiket emészthetőnek találom).
2016. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem tetszik,minek nézed?Nekem tetszenek a videói.És igen,ő vlogol,pontosabban a véleményét osztja meg.Ez a fő téma.Ez olyan,minthogy nézel egy gamert és szerinted sz*r,mert csak annyit csinál,hogy játékokkal játszik.
2016. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Azért az mi hogy nulla munka van benen?Több óra mire egy videót megvág , megszerkeszt.Egyáltalán nem igénytelenek viszont a tartalommal kb egyetértek.
2016. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A vloggereket alapból nem tartom semminek.

Mivel szinte mindig azt nézzük aki vloggerezik, vagyis csak a külső számít, semmi más, így a külsejükön van a van a hangsúly, nem az adott témán.


Nem nézem őt, csak megkérdeztem azt hogy miért lett "híresebb" youtubos, dezső bence, lucky, unfield szinte teljesen ugyanolyan, 10 éveseknek gyártanak videót.

Pontosítok, 10 éves lányoknak, azokat pedig általában elég egy páva gyerekkel a képernyő előtt tartani, a tartalom nem számít, ne gondolkodjatok, nézzétek a tucat f*s tengert.


A videó megvagdosása elvesz 15 percet az életéből, a szerkesztés dettó.


Patuskán régen néztem, Radics Peti videóit pedig szeretem.

2016. aug. 21. 21:45
 19/20 A kérdező kommentje:

Antifacest imádom, ő az egyik legjobb.

Az egyik videóját 2 évig csinálta, és látszik is rajta.

2016. aug. 21. 21:50
 20/20 anonim ***** válasza:
12%
Kuss már! 😁Basszameg kinek érzed magad?Nevetséges.Na jó sok mindent tudnék írni de látom nehéz a felfogásod így hát bele sem kezdek úgyis idióta g-ci maradsz világ éketedben.Puszika😚Ja amúgy én 16 évesen is nézem a videóit nyilván te nem nézed ezért hiszed azt hogy 10 éveseknek csinálja.Legalább ő ennyit elért az életében(nem sok de azért mégis valami).
2016. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!