Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ebben a viccben mi a poén?

Ebben a viccben mi a poén?

Figyelt kérdés
-Mi a neve annak a gyümölcsnek, ami a barack és a citrom keveréke?

2016. máj. 26. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi.
2016. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

barack+citrom=barom

Amúgy szerintem sem vicces.

2016. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan magyarázat, mint amikor a vonaton a dadogós kalauz járja a szerelvényt és közben bemondja az egyes állomásoknál a nevét, hogy éppen hol állt meg a vonat. Éppen hegyeshalomnál járnak és a dadogós kalauz elkezdi kiabálni, He..ha He..ha. Mire megszólal az egyik utak, képzelem mint mond majd Piliscsabánál!


Erről jut eszembe, egyszer nyaralásnál a közösségi szálláson körbe hordtak egy kancsót és mindenkinek kínáltak népi-csáját tessék, népi-csáját itt a finom forró népi csája! ez a mindenki által kedvelt népi tea italt jelentette. Persze első hallásra mindenki elképedt, aztán volt mosolygás.

2016. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én s arra gondoltam hogy barom, vagy esetleg baci, de nem kellett volna odaírni válasznak? Vagy véletlenül lemaradt volna róla? Egy vicckönyben találtam.
2016. máj. 27. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!