Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerencsejátékosok! Mi volt a...

Szerencsejátékosok! Mi volt a legnagyobb összeg amit elbuktatok?

Figyelt kérdés

És amit nyertetek?

én kistétes tippmixben utazom 3-4-5 száz ft ből szoktam 1500-2000ft ot nyerni.

heti kb 5 öt adok fel.

épphogy pluszban szoktam lenni.

legnagyobb nyereményem 300ft ből 7500.

ti hogyan játszotok?



2016. máj. 27. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb összeg amit elbuktam 20e Ft volt 1 szelvényen. A legnagyobb buktám (több szelvénnyel)akkor volt amikor 1000.000 Ft-ot raktam fel, és elbuktam.

A legnagyobb összeg amit nyertem lottón az 12,5 millió volt, tippmixen 1 szelvénnyel 345.000 Ft, több szelvény ugyanazokkal a meccsekkel 4 millió.

De sok mást is csináltam emelett. Eléggé megszállott voltam.

5 évig szerencsejátékoztam, mindent összevetve, sajnos kimutatást nem készítettem róla, 5 év alatt, havi nettó 200e Ft-os fizetéssel sikerült két házat vásárolnom, az egyik 10 a másik 22 millióért, egy 1,5 milliót érő autót és van a rossz időkre félre rakva 5 millióm.

Nekem megérte, de az utolsó időkben már láttam, hogy kezdek megőrülni tőle, egyre nagyobb téteket raktam, és rossz helyekre járkáltam egyre sűrűbben.

Ott volt az ideje kiszállni, mielőtt mindent elbukok és minuszba megyek.

2016. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jó köröbke forogtál átmenetileg mégis. elég vonzó összegek.

én pár pár ezernek is örülök ha sikerül havi 100 as fizu mellett, külön élve.

köszi a válaszod!

2016. máj. 27. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!