Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lányok, ti voltatok már...

Lányok, ti voltatok már egyedül fesztiválon? Ha igen, hány évesen és milyen volt?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint pl. Sziget, Volt, Rockmaraton.


Én mondjuk nem egy hétre mennék, csak 1 maximum 2 napra.


2016. jún. 4. 08:09
 1/1 anonim válasza:
Azért nem megyek mert szar mainstream előadók vannak,többségében.K.urva drága a sör is,belépő is.Meg a közönség is pl ilyen mentalitású,hogy iszunk,baszunk,drogozunk,hát nem vagyok rá kíváncsi.Persze nem mindenki ilyen,de a többség ilyen a magyar szar-fos fesztiválokon.Talán a rockmaraton,ami még elmegy.Volt a metal fest azt is teljesen kiszorították,a rohadt mainstream előadók,hát a szarra van kereslet sajnos.Én inkább külföldre szoktam járni fesztiválokra,koncertekre,ha időm,pénzem engedi.Viszont már vagy 3 éve nem voltam 1 fesztiválon,koncerten se,kezdek már elszokni ezektől.
2016. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!