Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti rá szoktatok kattintani a...

Ti rá szoktatok kattintani a szenzációhajhász cikkekre?

Figyelt kérdés

"XY olyat tett,mit eddig soha.." és társaik

aztán csak arról szól,hogy balkézzel törölt s3gg3t..stb

ezekre gondolok.


2016. jún. 9. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Már a mértékadóbb alpok is ilyen címekkel jelennek meg, szóval sajnos kénytelen vagyok. A címből iygekszek leszűrni így is, hogy mire számíthatok, de nem mindig sikerül.
2016. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen, de aztán általában fortyogok magamban, hogy hogy lehettem ilyen hülye megint és nem érdekel tovább ez az oldal. Ezért is nem olvasok már Origót például. Pedig egy időszakban átszoktam az Indexről, mert az is egy fertő lett, amióta van ez a mindeközben panel. Ráadásul olyan suttyó módon, igénytelenül írnak, mind a két oldalon, hogy legszívesebben ma már egyiket sem olvasom.. De akkor mi marad? HVG? Jó lenne nem egy forrásból információhoz jutni.
2016. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!