Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb fesztivál a...

Melyik a legjobb fesztivál a három közül?

Figyelt kérdés
EFOTT, EAST FEST, STRAND FEST

#fesztivál #EFOTT #strandfest
2016. jún. 13. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegyiknek más hangulata van. Nemigazán lehet összehasonlítani.

A három közül talán az East Fest áll tőlem legtávolabb. Efottot szeretem.

Strandot pedig mindig csak tervbe veszem, de sosem jó az időpontja. De annak is jó a zenei felhozatala (sok külföldi előadóval), plusz Balaton mellett van.

2016. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Király, ha van kis időd leírhatnád hogy pontosan miben is különbözik a három mert nem tudunk dönteni :D
2016. jún. 13. 23:45
 3/5 anonim ***** válasza:
East, pénzileg, hangulatilag a legjobb. A fellépök is, de ez ugye szubjektiv. Aztán efott, az is haasonlo az East-hez, a Strand is jo lenne, csak késöi az iidöpont, már nincs olyan jo idö, meg eldrágult, mondjuk van felhozatal is. Bár a legelső Strandon is volt Fall Out Boy 10e ft-os bérletár mellet. Na mindegy...
2016. jún. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen az east áll hozzám is a legközelebb, csak sajnos nincs katapult idén...
2016. jún. 14. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:

East Festen voltam eddig csak, de idén imét szeretnék, illetve megyek Strandra is.

East Festet imádtam, baromi családias, közel van a kemping, olcsó a többi feszthez képest, és baromi jó a felhozatal - ha szereted a magyar együtteseket és zenészeket, persze. :) Mindenképp ajánlom, felejthetetlen az a vidéki hangulat, nem egy tucatfesztivál.

2016. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!