Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van valami netes fórum, vagy...

Van valami netes fórum, vagy közösségi hely, ahol barátokat lehet keresni? Esetleg olyanokat, akikkel ossze lehet állni, es elmenni bulizni?

Figyelt kérdés

Keresek egy ilyen oldalt. Az a helyzet, hogy a baráti tarsasagomban mindenkinek lett párja/barátja, vagy hétvégén dolgozik, vagy akármi más elfoglaltsága lett, es mar hosszú ideje ninc akivel elmennem szórakozni. Pedig nagyon nagyon mennék a nyáron is discoba, fesztiválokra, akárhová. De társaság, vagy akár egyetlen társ nélkül ez szinte lehetetlen. Ilyen célból szeretnek olyan emberekkel kapcsolatba kerülni, akik hasonló helyzetben vannak, es nincs kivel elmenniük kikapcsolódni. Néztem különböző fórumokat, de azok mar évek óta kihaltak.


Előre is köszönöm a válaszokat!

Új.: 17-23 éves korosztályra gondoltam. Ha esetleg itt is érdeklődne valaki, akkor nyugodtan írjon. Én 19 éves vagyok.


2016. jún. 17. 21:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!