Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen programok legyenek az...

Milyen programok legyenek az utolsó osztálytáborunkban?

Figyelt kérdés

Idén végeztem a 8-at, nagyon jó osztályunk volt, de ugye szétválunk, így elhatároztuk, hogy valamikor a nyár folyamán elmennék 2-3 napra egy osztálytársunk vidéki házához, ofő nélkül. Eddig nem is voltunk nyári osztálytáborban, csak mindig a tavaszi szünetben, és ez se lenne rendes tábor, csak egy utolsó buli, találka, ahol együtt van az osztály utoljára, mielőtt szétválunk. Én bevállaltam, hogy hozok programokat. És kellenének még ötletek. Ez jutott eszembe: vizes lufi csata/vizezés (nem tudom, hogy van-e ott a közelben patak, de ha van, oda lemenni pancsolni), karaoke parti, tábortűz - éneklés, a számháborút nem tudom, hogy be lehetne-e vállalni, de az is jó ötlet, akkor filmnézés (bár kivetítővel lenne a legszuperebb, az meg elég macerás lenne).

Szóval olyanok kellenének, hogy együtt tudjuk csinálni, élvezetes, emlékezetes legyen. (és lehetőleg kinti program legyen)

Felnőtt csak az egyik oszt.társam fiú tesója lesz, aki idén lesz 20.



2016. jún. 18. 10:07
 1/2 anonim válasza:

Amiket felsoroltál, azok szerintem bőven elegek lesznek erre a 2-3 napra, ha a többieknek is tetszenek. Egyébként a filmnézés is megoldható, vannak mobil projektorok, azok elég kisméretűek esetleg.


Egyébként nem kell annyira megtervezni az összes percet, ha tényleg jóban vagytok egymással, akkor lesznek majd spontán ötletek is.

2016. jún. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem kell, de azért viszek pár ötlete, ha ellaposodna a helyzet ( =mindenki elkezdené nyomkodni a telefonját)
2016. jún. 19. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!