Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik rajz lett jobb?

Melyik rajz lett jobb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Több fajta stílust kezdtem el próbálgatni nem rég, bár be kell valljam, mindkettő elég nehéz nekem. :)

Amelyik jobb lett, szerintem annak a gyakorlását folytatom. c:

Ha valaki tudna véleményt írni, annak nagyon örülnék.



2016. jún. 19. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a második tetszik jobban. Egyébként egész jó mindkettő
2016. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Huha, ezek nagyon jok:3

Nekem a második jobban tetszik

2016. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó. Az első kicsit talán jobban tetszik, árnyaltabb.
2016. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. jún. 19. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Több fajta stílus? Ugye most viccelsz? :'D Dali és Picasso mondjuk kétfajta stílus, de a te két rajzodon kb ugyanaz látható. Ez nem két stílus. A második jobb lett, bár nem értem, miért b*sztad úgy oda a hajukba azt a rózsaszin csilivili sz*rt, ahelyett, hogy azt is megrajzoltad volna...
2016. jún. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy nem a megfelelő szót használtam, én csak arra akartam érteni, hogy a kettőt máshogy színeztem ki. :)

Egyébként nem értem minek ez a bunkó stílus, szimplán segítséget kértem. Ebben nem értem mi lenne a probléma?

A rózsaszín cucc, az egy virág, és azt is én rajzoltam hozzá, csak azzal kezdtem az elején, azért tűnik ilyennek.

2016. jún. 20. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!