Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen nyári prpgramokat...

Milyen nyári prpgramokat ajánlanátok, melyek szórakoztatóak+pihentetőek, és nem csillagászati összegeket kérnek értük?

Figyelt kérdés

Kérlek, ajánljatok zenével, városnézéssel, könyvekkel kapcs. programokat, valamilyen kinti+benti tevékenységet, játékokat, akármit, melyek unaloműzőek. Sokszor unatkozom és nem tudom mit csinálhatnék, és azért sok pénzt nem szeretnék elkölteni a városban (5000 Ft<) nagy rendszerességgel.

Ajánljatok kérlek bármit, ami nektek bevált/tetszett, érdekes programnak ígérkezik, egyedül/többen is lehet csinálni.

Ne írjátok, hogy olvasás és zenehallgatás, vagy filmnézés, ezeket higgyétek el én is ismerem...

Köszi előre is! :) 16/L



2016. jún. 20. 14:32
 1/1 anonim válasza:

Szia nincs olyan baratod aki szeret szinten varost nezni? Mert akkor kineztek egy mas varost mint amiben laktok es megnezitek neten mit/hova erdemes menni es felultok egy buszra/vonatra es elmentek ha szendvicset csinaltok megolcsobb

Konyvel kapcsolatban van pesten neha konyvfesztival meg konyvhet

Ha nagyon unatkozol menj el dolgozni

Barataiddal menjetek el strandra vagy uljetetek be teazni vagy csak setalgassatok es beszelgessetek (vagy menjetek el inni este :D csak ezt ne rendszeresen meg ne sokat igyatok...)

Kb ezeket szoktam/szoktuk csinalni (16/L)

2016. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!