Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Júliustól Angliában fogok...

Júliustól Angliában fogok dolgozni egy ideig és arra gondoltam, hogy indítok egy YouTube csatornát. (Vlog). Lenne olyan akit érdekelne? :3

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy miről fog szólni!!
2016. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha a valódi életet mutatná be Angliában, egy-két érdekességgel, szerintem érdekelné azokat, akik ki akarnak jönni Angliába. Engem legalább is érdekelt volna egy ilyan majd 9 éve, mikor kiköltöztem.

A legjobb sikere akkor lenne, ha családosként mutatnád be Angliát, mert sokan családostul akarnak kijönni.

Támogatások, iskolarendszer, munka-hogyan keressünk munkát-, albérlet, papírok intézése, számlák, na és elmaradhatatlan a szórakozás. Milyan lehetőségek vannak.

És belevehetnéd az időjárást is. Mindenki csak annyit tud Angliáról, hogy esik az eső....de vannak helyek, ahol azért nem annyira esős és kicsit melegebb az idő. Nem mindegy, hogy északra vagy délre költözöl.

Extra ként idővel az autóvásárlást, hitelügyintézést, lakásvásárlást is bele lehet venni. Hogy kell intézni egy magyar állampolgár anyakönyveztetését, útlevelét, angol állampolgárságit hogy lehet megkapni, angol útlevél intézése. stb...

Ilyeneket lehetne belevenni.

Ha nagyon általános, és semmi infót nem mond el, akkor nem nagyon hiszem, hogy túl sokan követnék. Az embereket nem a te életed fogja érdekelni, hanem az, hogy milyen hasznos információt kapnak tőled.

2016. jún. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!