Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem enged el apám a...

Miért nem enged el apám a városba szórakozni, lógni a haverokkal?

Figyelt kérdés

Itt a nyári szünet, minden nap mennék városba, de egyszerűen alig akar elengedni... Nem megyek haza hajnalban, 22-re általában otthon vagyok, max. 5 percet kések a forgalom miatt... Múlt héten minden nap voltam, de akkor is húzódszkodott, hogy így meg úgy... Ma pedig mondta hogy reméli, hogy holnap nem megyek...

Nagyon nem vágom, hogy mi baja van, múlt évben az volt a baja, hogy nem megyek sehova, még ő "zavart", hogy menjek már.

Anyámmal nincs akkora gond, elenged, de ő is folyton leb*sz, hogy alig vagyok itthon stb. Élvezni akarom a szünetet, de mindig van valami problémájuk... Nem megyek haza betépve, vagy részegen. Egyszer volt, hogy iszogattunk, és kicsit felöntöttem a garatra, de addig nem mentem haza, míg ki nem józanodtam.

15/F.



2016. jún. 24. 00:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ui: Nem vagyok rossz társaságban, valamint probléma sem adódhat, mert az egyik bandában 15-en vagyunk, a másikban pedig 10-en, és a többsége fiú, valamint olyan helyeken vagyunk, ahol van világítás, kamera, és lakott a park, tér stb. Szóval nem sikátorokban bandázunk, és nem keressük a bajt. Mikor látjuk, hogy jönnek oda részegek vagy csövesek, elmegyünk máshová...
2016. jún. 24. 00:19
 2/5 A kérdező kommentje:

Illetve nem kocsmázunk állandóan, ha rossz idő van, vagy elkap minket az eső, akkor is csak normális helyekre ülünk be, pl. pubba, vagy igényes kocsmákba...

Tudom, hogy nagyon hosszú lett, de gondoltam így ti is átérzitek valamennyire...

2016. jún. 24. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért , ha minden este elengednének, akkor abba nekik mi lenne a buli?
2016. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért kellene hogy "buli" legyen nekik? Más velem egykorúakat kiengednek hajnalig is...
2016. jún. 24. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a szüleidtől, biztos elmondják hogy miért nem engednek el szívesen.

Amúgy nem feltétlenül engednek el más veled egykorúakat akár hajnalig is, ez mind szigor kérdése, pl testvéremet 16-17 évesen sem szívesen engedték éjfélnél tovább, habár ő lány.

2016. jún. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!