Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretné jólérezni magam...

Szeretné jólérezni magam szórakazóhejeken de nem megy. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már próbáltam hogy iszok keveset akor se vagyok érzem jól magan. De eljárok mert a baráti köröm ...... tugyátok.
2008. szept. 27. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az, amit nem szeretsz ezeken a helyeken? A füstöt, vagy hogy idegen emberek is vannak ott? Vagy mit? És mit értünk szórakozóhely alatt? Kocsmát, diszkót, koncerthelységet? Mert ha mondjuk te nem kedveled a kocsmákat, akkor azt is meg lehet tenni, hogy te hívod meg magadhoz a barátaidat, ott is el lehet sörözni, borozni, lehet betenni zenét, viszont a saját környezetedben vagy. Ha viszont arról van szó, hogy koncertre, diszkóba nem szeretsz menni, viszont a barátaid igen, hát azzal sajnos nem tudsz mit csinálni. Akkor ők mennek, te meg nem, hiszen nem érzed ott jól magad. De lehet más programot is csinálni. Ha jó az idő (nem most amikor esik meg hideg van), akkor ki lehet menni a szabadba, lehet kirándulni, szalonnát sütni. Kirándulni amúgy télen is jó. Mi, bár már mind huszonévesek vagyunk, még a mai napig elmegyünk télen szánkózni, tök jó buli az.
2008. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem a kocsmát értem ezalat hanem koncert meg diszkó. És szerintem a sok idegen ember . UGyérzem mintha engem bámulna mind vagy nemtudom... egyékbént fiu vagyok.

Jah és 17.

2008. szept. 27. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi rossz vagy különleges. Én kifejezetten utálom a szórakozóhelyeket meg a csordaszellemet.
2008. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Hát vannak emberek, akiket feszélyez a sok idegen. Van nekem is olyan haverom, akit csak nagyon ritkán lehet elhívni koncertre, és ott is állandóan azt érzi, hogy mindenki őt cikizi meg bámulja, meg hogy kilóg onnan. Szerintem akkor menj csak, ha neked kedved van, nem muszáj mindenkinek ugyan azt szeretni.
2008. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen-igen. De utána meg azal pszkálak hogy nemmegyek...

ezért nemtudom... sehogy se jó

2008. szept. 28. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!