Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Photoshopban vagy a Paintban,...

Photoshopban vagy a Paintban, hogyan kell képet úgy bemásolni, hogy a háttér ugyanaz maradjon? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy városi kép. Bemásolok egy meteort, de! Fekete vagy fehér lesz a háttér és nekem kell kijavítani, hogy valódi legyen, ami akár egy óra lehet. Kezdő vagyok a ps-ben. Segíts kérlek! :(

2016. júl. 3. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kivágod a meteort, és utána rakod a képre.
2016. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor fehér lesz a hátter :( hogy kell ezt megoldani? Es a végtelen undot?
2016. júl. 3. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha paintben csinálod, akkor valahol van egy gomb, hogy fehér háttérrel másoljon, vagy háttér nélkül. Azt kell átállítani.
2016. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pinczel Csanád válasza:
Photoshopban van egy város illetve meteoros képed 2 projectben azaz kezdesz a meteoros projectben ott kivágod szépen úgy ahogy tanultad ha úgy tanultad mint a kezdők hogy ecsettel körbefested FEHÉRrel akkor csak annyi hogy oldalt találsz egy varázspálcát aminek a neve magic tools és azzal rámész a fehér ecsettel beszínezett részre és szürke fehér képkockák jelennek meg a meteor hátterébe ezt le is mented és berakod a város projectedbe a meteort amit szabadon helyezhetsz el és lementésnél FONTOS hogy png-be mentsd el :) remélem tudtam segíteni ha meg nem írj vissza! ;)
2016. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Öö köszi, holnap kipró. :)
2016. júl. 7. 00:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Pen Toollal szoktam „körberajzolni” azt az objektumot, ami kell nekem. Ezután rákattintok a Paths ablakra, amit a Window menüből lehet előszedni. Ha több Paths-t is használsz egy fájlon belül, akkor nevezd át őket, ne hagyd meg Work Path-nak. Menj rá arra, amelyiket ki szeretnéd jelölni. Ezután katt a lefelé mutató nyílra, és a lenyíló menüből válaszd ki a Make Selectiont. A megjelenő ablaknál legyen kipipálva az Anti-aliased, és kijelölve a New Selection. Ha az Anti-aliased értéke nulla, éles körvonala lesz annak, ami ki akarsz vágni. Ha nullánál nagyobb értéket írsz be, akkor lágy élei lesznek. A Move Toolal el is tudod húzni, a ctrl D-vel pedig megszűntetheted a kijelölést. Ha pedig ezt a kileölt objektumot át szeretnéd másolni máshová, egy új layerre vagy egy másik fájlra, akkor még kijelölt állapotában ctrl C (vagy X) + ctrl V. De ha nem akarod rögötn átmásolni, hanem külön képként is szeretnéd lementeni, akkor vagy png-ben, ahogy az előttem szóló is kondta, vagy ami még jobb: psd-fájlban, mert akkor megmarad a szerkezstésed, ha valami gubanc van, akkor nem kell mindent előlről kezdened, pl. a Pen Toolal való körvonalazást. :)
2016. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!