Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Tibi atya egy gagyi marketingfogássá torzult?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem követni, még egyáltalán nem volt népszerű, csak dobálta az eredeti poénjait, látszott, hogy tényleg csupán a szórakoztatás a célja. Most meg? Kocsma, saját bor, pólók, amiket ráadásul a posztok felett reklámoznak. Oké, megértem a srácot/srácokat, a legtöbb ember hozzájuk hasonlóan ugyanúgy felült volna mainstream lóra és kihasználta volna az adódó lehetőségeket, de ez az egész miért ment a minőség rovására? Tibi atya már alig jelenik meg a posztokban, látszik, hogy az ötletek kifogytak, csak idióta, elcsépelt poénokat olvashatunk, amiknek semmi közük az eredeti célhoz. Miért kellett elb*szni? Én már rég kikövettem egyébként, csak a minap felugrottam az oldalára, hogy megnézzem mi újság. Először azt hittem, rossz helyen járok, borzasztó.D

2016. júl. 4. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem okosan élt/éltek a lehetőséggel.
2016. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Ez van.

A legtöbb ilyen történet felkapottá válik, a csapból is ő folyik, él egy ideig, elkezd kifogyni az ötletekből és lapossá válik, majd eltűnik, mintha nem is lett volna.

Jó példa erre a némely pihentagyú által létrehozott Berényi Miklós (Barátok közt) profilja, ahol sokáig osztotta az észt, majd egyszercsak eltűnt. Az utolsó posztja még 2014-ben volt, de már az is egy semmi volt.


Aztán jött Tibi atya. Kezdetben minden témában sok poént lehet elsütni, így volt ez vele is. Aztán gondolom a létrehozói kezdtek kifogyni a poénokból, rájöttek, hogy nemsoká lehúzhatják a redőnyt, és akkor beugrott nekik, hogy márkává kellene tenni Tibi atyát. Így lettek termékei és kocsmája. Meglovagoltál a lehetőséget.

2016. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És igen, szär lett, de a létrehozói jól jöttek ki belőle.
2016. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!