Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » East Fest-en hol lehet sátrazn...

Biohazardxxx kérdése:

East Fest-en hol lehet sátrazni és lehet grillezni vagy rezsóval kaját csinálni?

Figyelt kérdés
Bocs ha hülye kérdés de máshogy nem tudom megoldani kaját és nem helybéli vagyok...
2016. júl. 10. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A fesztivál területén ingyenesen lehet sátrazni, van kemping, mindenki ott ver sátrat. Nincs külön bejárata, csak sétálsz-sétálsz és egyszercsak sátrak. Éjszaka viszonylag csendes, sok vécé van, teljesen rendben volt.


A kajáról.. Nem hinném, hogy rezsót és társait tudnál a helyszínen használni, hisz elég korlátolt az áramfogyasztás, telefont lehet tölteni max. Tavaly volt ilyen menü, egy leves, második meg valami gyümi egy ezresért, minden nap más, husi, krumpli, kétféle dolog minden nap. Teljesen rendben volt, finom és sok volt, sokszor a barátom ette meg ,amit meghagytam. Na, ez éri meg, nem az ezer forintos gyros. És ennyiből úsznád meg az alapanyagokat is. A többi étkezést meg a közeli Penny-ből meg lehet oldani, zsemle, felvágott ,tubusos sajt, kakaó. :) Ha nincs ez a menü idén, akkor is biztos találsz valami olcsó és finom ételt a fesztiválon vagy a környéken, nem egy Sziget árkategória a fesztivál, Mezőtúr meg nem egy Budapest, nincsenek elszállva. Egy aranyos kis alföldi városka kígyózó sorral a lángosos előtt.


Jó szórakozást!

2016. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget :). Nem villanyos rezsóra gondoltam hanem kicsi gázosra vagy grillezőre ami faszénnel megy.

Sajnos csak saját kaját ehetek és nem hinném a hogy külön nekem kuszzsirban fogják kisütni a husimat meg durumtésztát adnak hozzá.... Ez a gondom. De az mindenféleképpen jópont hogy lehet sátrazni ott.

Másik kérdésem hogy fürdést hogy lehet megoldani? Úgy tudm a kolesznál is lehet sátrazni és ottt lehet fürdeni is, persze nem ingyenes ahogy tudom.

2016. júl. 10. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia megint!


A fürdés megoldható, vannak kitelepített zuhanyzók, teljesen ingyenesek. Néha hideg a víz, néha meleg, de meg lehet mosakodni és kész. Igényes vagyok, de pár napot simán kibírtam úgy. Fürdőruhát és strandpapucsot vigyél mindenképp.


Jaj értem, ebben az esetben tényleg nem a legmegfelelőbb a fesztiválkaja. Tisztelendő, hogy kitartasz az életmódod mellett, minden esetre. Ezt figyelembe véve azt tudom tanácsolni, hogy amit tudsz, vigyél előre elkészítve, persze a nem romlandóakat. De tüzet gyújtani vagy gázzal akármit csinálni aligha lehet a fesztivál területén belül, micsoda balhék lennének abból ha csak úgy gyújtogatnának. :) Keress esetleg számodra megfelelő éttermet.

2016. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :) plusszok mentek. Még jó hogy nem vettem a tacskóban grillkészletet :D
2016. júl. 10. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!