Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi visz rá embereket (lányokat...

Mi visz rá embereket (lányokat) arra, hogy egy random, noname előadók, DJ-k öltözőibe menjenek be?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, ki ez a DVBBS? Igen én magam nem ismertem, de ahogy nézem ezek alig ismertek. Valóban van pár pillás FB lájk, de ennyi. 2012 (!!!)- ben kezdtek el zenélni, van kb. 10 számuk, vagyis szinte sehol sincsenek egy nagyobbhoz képest.


Komolyan, férfiként abszolút meg tudom érteni, ha lányok egy híresebb (rolling stones zenekar tagjai, 50 cent, macklemore vagy mittudomén) előadók öltözőibe mennek be, sőt még részben azt is, ha le is fekszik vele, mert pl. egy mick jagger az mick jagger, ezen nincs mit magyarázni.


De egy ilyen noname arcokhoz dicsőség bemenni?


Btw: nem hibáztatom a lányokat és az áldozatokat, nyilvánvalóan nem helyes senkit sem eszméletlen állapotba helyezni (ha tényleg ez történt), és nem helyes csak úgy otthagyni, de akkor sem értem, hogy mégis mi visz rá valakit egy tök noname előadókhoz bemenni, ahol azért tudni lehet, hogy nem éppen a hegeli filozófia aspektusairól vitáznak a felek...


2016. júl. 13. 14:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!