Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most megyek először cserkésztá...

Most megyek először cserkésztáborba (2 hetes) milyen táskát vigyek, hányat?

Figyelt kérdés
Meglepet milyen sok cuccot vinni kel.Az 519-es számú Bálint Sándor Cserkészcsapat névre hallgató cserkészcsapat tagja vagyok.

#táska #tábor #cserkész #cserkészet #cserkésztábor #Bálint Sándor Cserkészcsapat #első tábor #első cserkésztábor
2016. júl. 19. 00:23
 1/3 anonim válasza:
Javaslom egy jó nagy hátizsákot vigyél abba könnyebb pakolni és praktikusabb, mellé pedig egy kissebet (sulis hátizsákot) a turákhoz. De az ilyet megkérdezheted nyugodtan az őrsvezetődtől vagy csapatvezetőtől is ;)
2016. júl. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jimmyxy válasza:
Javaslok egy nagy utazó táskát. Mellé egy kisebb hátitáskát, az is megfelel amit iskolában használsz, ugyanis ha szerveznek turát abban a kettő hétben abba könyen belepakolsz amire szükséged lesz a sétálás közben. Esetleg ha van még valamilyen kérdésed privátban is felkereshetsz.
2016. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is cserkész vagyok, és nálunk külön kérik, hogy egy nagy táskába csomagoljunk( ne bőröndbe, hanem túrahátizsákba) és vigyünk egy kis táskát túrára.
2016. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!